12-р ангитай сургуулиуд Шударга ёсыг бэхжүүлэх нь сургалтын тайлангаа ирүүлнэ үү.


Огноо:2019/10/22

12-р ангитай сургуулиуд Шударга ёсыг бэхжүүлэх нь сургалтын тайлангаа ирүүлнэ үү.

 

monkhchi@gmail.com хаягаар 2019 оны 10 дугаар сарын 21-ний өдөрт багтаан ирүүлнэ үү.

12-р анги удирдсан багш нарын хичээл заах хуваарийн дагуу хичээл явагдсан.

Шударга ёсыг бэхжүүлэх сургалтын  тайлангаа ирүүлнэ үү.

СБД

38 сур, 82 багш

1-р сургууль

Ц.Урантөгс

10/11, 09:30-10:55

12а өгсөн

Р. Энхбат

10/11, 09:30-11:00

12б өгсөн

С.Чулуун-Оюун

10/16, 12:25-13:10

12в өгсөн

З.Бат-Эрдэнэ

10/15, 08:00-09:25

12г өгсөн

2-р сургууль

Д.Гантуяа

10/11, 08:00-09:20

12а

Б.Одонтунгалаг

10/18, 08:00-09:20

12б өгсөн

О.Болормаа

10/14, 13:30

12в

Х.Туяа

 

12г өгсөн

Н.Ууганцэцэг

10/18, 5-6 цаг

12д

3-р сургууль

Г.Үүрийнтуяа

10/11, 10:50-12:10

12а

Б.Эрдэнэнямаа

10/10, 08:00-09:20

12б

Ц.Эрдэнэцэцэг

10/10, 08:00-09:20

12в

4-р сургууль

Ш.Норовсүрэн

10/18, 11:00-12:20

12а

Д.Зууннаст

10/17, 09:25-10:45

12б

6-р сургууль

Л.Нарандэлгэр

10/11, 08:00-09:25

12а өгсөн

Т.Энхцэцэг

10/11, 11:00-12:30

12б

Я.Ганчимэг

10/11, 08:00-09:25

12в

11-р сургууль

П.Лхагважав

10/23

12а

16-р сургууль

П.Рэнчин

10/18, 08:00-09:25

12а өгсөн

Д.Энхтуяа

10/11, 08:00-09:25

12б

Б.Сонинбаяр

10/17, 11:45-13:15

12в өгсөн

29-р сургууль

Р.Баярсүрэн

10/14, 08:30-09:55

12а өгсөн

31-р сургууль

Б.Отгонцэцэг

10/09, 08:00-09:25

12а өгсөн

П.Анхтуяа

10/09, 08:00-09:25

12б өгсөн

Б.Больсоль

10/14, 11:45-12:30

12в

35-р сургууль

Б.Амарбаясгалан

10/14, 08:00-09:25

12а өгсөн

С.Батчимэг

10/14, 10:20-11:45

12б өгсөн

58-р сургууль

Э.Ууганцэцэг

10/14, 08:00-09:25

12а өгсөн

Ц.Дариймаа

10/15, 10:20-11:45

12б өгсөн

И.Мядагмаа

10/14, 08:00-09:25

12в өгсөн

71-р сургууль

Б.Оюунхүү

10/16, 11:45-12:25

12а өгсөн

Н.Тамир

10/16, 08:00-09:25

12б өгсөн

АЗЭС

Ш.Амартуяа

10/14, 12:10-13:35

12а өгсөн

Б.Оюунцэцэг

10/15, 12:10-13:35

12б өгсөн

АШУҮИС ЕБС

Л.Чимэдбавуу

10/14, 12:35-13:55

12а

З.Алтанчимэг

10/14, 09:25-10:45

12б өгсөн

БЭЛАС

Ё.Даваасүрэн

10/18, 15:00-16:20

12а өгсөн

Г.Бадамцэрэн

10/18, 15:00-16:20

12б

З.Байгалмаа

10/18, 15:00-16:20

12в

Д.Эрдэнэчулуун

10/18, 15:00-16:20

12г өгсөн

Спортын ТС

Наранчимэг

10/15, 11:55-13:20

12а өгсөн

Б.Азжаргал

10/18, 08:00-09:25

12б өгсөн

Т.Хоролсүрэн

10/16, 09:20-10:55

12в өгсөн

45-р сургууль

Х.Баярхүү

10/11, 08:00-09:25

12а

Э.Туул

10/11, 08:00-09:25

12б

МУБИС ЕБС

С.Анхзаяа

10/18, 15:00-16:00

12а

МОХС

Д.Гантуяа

10/16, 11:00-15:45

12а

Д.Баярмаа

10/15, 14:25-15:45

12б

И.Мөнхжаргал

10/15, 14:25-15:45

12в

Л.Тунгалаг

10/16, 09:25-10:45

12г

Консерватор

ЕБС

Б.Түвшинтөгс

10/11, 12:30-13:30

12а өгсөн

Г.Нэргүй

 

12б өгсөн

Ч.Сарнайцэцэг

10/16, 13:30-15:00

12в өгсөн

ШУТИС АС

Н.Наранжаргал

10/16, 14:40-16:10

12а өгсөн

О.Отгонбаяр

10/16, 14:40-16:10

12б өгсөн

Б.Тунгалаг

10/16, 14:40-16:10

12в өгсөн

ӨЗБЛАС

Н.Энхтуяа

10/09, 14:20-15:40

12а өгсөн

Ш.Отгонцэцэг

10/09, 14:20-15:40

12б өгсөн

Н.Тэгшжаргал

10/14

12в өгсөн

Ц.Оюунгэрэл

10/08, 14:20-15:40

12г өгсөн

Л.Оюунчимэг

10/09, 14:20-15:40

12д өгсөн

Э.Оюунтуул

10/08, 14:20-15:40

12е өгсөн

Ертөнц

Д.Хандмаа

10/18, 09:30-10:20

12а 12б өгсөн

Шинэ зууны УАС

П.Батцэцэг

10/11, 15:00-17:00

12а өгсөн

Б.Баянжаргал

10/11, 15:00-17:00

12б өгсөн

Логарифм

Э.Цэрэнбаатар

10/18, 14:50-16:10

12а

Оюуны тулга

М.Ганхэрлэн

10/17, 13:35-15:00

12а

Сант

Ү.Дулмаа

10/10, 13:10-15:10

12а

Хобби

П.Отгонбаяр

10/11, 13:30-14:50

12а

Б.Оюу-Эрдэнэ

10/11, 13:30-14:50

12б

Шинэ үе

Ш.Ариунгэрэл

10/14, 08:00-09:25

12а

Эрдэмтөгс

Б.Мөнхзаяа

10/14, 08:00-09:25

12а өгсөн

Үй цай

А.Мөнгөнзул

10/17, 11:50

12а өгсөн

Монгол-Хятад

Ю.Тунгалаг

10/17, 11:35-13:15

12а өгсөн

УБ элит ОУС

Д.Баасанжаргал

10/18, 14:25-15:05

12а

Дойче шуле

Э.Амгалансүлд

10/18, 09:30-10,55

12а

Путонхуа

Б.Болдбаяр

10/16, 14:40-1610

12а өгсөн

ҮБТДС-АС

Г.Дэлгэрсүрэн

10/16, 08:40-10:05

12а өгсөн

НТБТ

Д.Нансалмаа

10/23, 11:20-12:45

12а өгсөн