Нийт сургуулийн удирдлагуудын анхааралд


Огноо:2019/11/5

Нийт сургуулийн удирдлагуудын анхааралд

                                                                                                                     2019.11.06

“Суралцагчдын ялгаатай байдлыг харгалзах нь –Үйл ажиллагаа үр дүн” сэдэвт  2019 оны  шилдэг илтгэл шалгаруулах салбар хуралдааны цагийн хуваарь

Салбар хуралдаан  Боловсролын хэлтсийн даргын 2019 оны 10 дугаар сарын 25-нд баталсан удирдамжийн дагуу  2019 оны 11 дүгээр сарын 08 -нд явагдах бөгөөд эхлэх цагийн хуваарийг танилцуулж байна.  /Жич: Гадаад хэл 11 сарын 11 нд болно/

           

Чиглэл

Байршил

Дүүрэгт оролцох илтгэлийн тоо

Эхлэх цаг

Хариуцах эзэн

Холбогдох утас

1

Математик

ӨЗБЛАС

 

3

12.00 цаг

А. Бадамцэцэг

99042613

2

Физик, мэдээлэл зүй

БЭЛАС

3

10.00 цаг

П.Түвшинтөр

99025297

3

Хими, биологи, эрүүл мэнд

АШУҮИС

3

09.00 цаг

Г.Дарамбазар

99193543

4

Монгол хэл

16-р сургууль

3

09.00 цаг

О. Пүрэвжаргал

99077324

5

Түүх, нийгэм

Шинэ-Үе сургууль

3

10.00 цаг

Ү.Маам

99119683

6

Хөгжим

45-р сургууль

2

09.00 цаг

Б. Наранчимэг

88056116

7

Технологи

2-р сургууль

2

10.00 цаг

Л. Цэнгэлмаа

99048019

8

Гадаад хэл

Логарифм

3

09.00 цаг

Б. Одхой

99040396

9

Биеийн тамир

6-р сургууль

 

3

14.00 цаг

Ц.Алтангэрэл

88006861

10

Удирдлага

Шинэ-Үе сургууль

3

11.00 цаг

Л. Сосорбарам

99147626

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 








Жич: Уралдааныг зохион байгуулагч-хариуцах эзэн шүүгчдийн бүрэлдэхүүнийг 3 хүний бүрэлдэхүүнтэй  байгуулж  шалгаруулалтын нэгдсэн дүнг цахим болон  хэвлэмэл хэлбэрээр 11 сарын 11-ний 11.00 цагаас өмнө хэлтэс дээр хүлээн авна. Удирдлагын ангилалд оролцогчид дүүргийн шатанд  шууд оролцох ба урьдчилж утсаар /99147626/ бүртгүүлнэ.

 Зарлал: Дүүргийн  шатны шилдэг илтгэлийн шалгаруулалт 2019 оны 11 сарын 14-ний өдрийн 11.00 цагт болж өөрчлөгдсөн болно.

 

 

 

 

 

САНАЛ АВЧ, ХУВААРЬ ГАРГАСАН:

АХЛАХ МЭРГЭЖИЛТЭН Л.СОСОРБАРАМ